Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Detox Patch

Detox Patch

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 12,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 14,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 12,00 zł


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Zamówienia na ten produkt są przyjmowane wyłącznie telefonicznie!!!

Produkty zagraniczne
dostępne są jedynie dla Klubowiczów posiadających ważny numer Klubu CaliVita. Możesz kupić ten produkt - w cenie klubowej - wystarczy wstąpić do Klubu CaliVita.

 
Gwałtowny rozwój cywilizacji sprawia, że nasz organizm każdego dnia musi stawiać czoła ogromnym ilościom toksyn. Niestety, nie zawsze możemy uniknąć kontaktu z substancjami chemicznymi związanymi z  zanieczyszczeniem powietrza, wody i gleby. Częściowo są one usuwane z naszego organizmu, ale spora ich część może się w nim kumulować. Detox Patch usuwa je z organizmu z pomocą mądrości Wschodu.

Detox Patch wykorzystuje działanie trzech synergicznych zasad.

Aktywne składniki produktu pochodzą z wysokiej jakości naturalnych źródeł. Zostały starannie dobrane pod kątem ich zdolności do usuwania nagromadzonych toksyn. Zastosowano tu tzw. Technologię transdermalną, tzn. przezskórne usuwanie zalegających w organizmie toksyn.

Kolejną zaletą produktu jest dalekie promieniowanie podczerwone (FIR) oraz związane z tym korzystne procesy w organizmie. W Detox Patch – turmalin emituje FIR w naturalny sposób, przyczyniając się do naturalnego procesu detoksykacji.

Wschodnia refleksologia to trzeci ważny czynnik skuteczności produktu. Jej podstawowa zasada działania polega na pobudzaniu określonych punktów refleksyjnych, szczególnie na podeszwie stóp. Może mieć pozytywny wpływ na różne części organizmu i ogólny stan zdrowia. Detox Patch, wykorzystując zasady refleksologii, wzmacnia siły witalne organizmu, wspiera zdolności organizmu do samooczyszczania i samoregeneracji.

Składniki zawarte w plastrach rozgrzewają skórę stóp, powodując rozszerzenie obecnych w nich porów. W efekcie nagromadzone toksyny pod wpływem ciśnienia osmotycznego są  „wyciąganie” przez skórę z organizmu. Można je stosować o każdej porze dnia, lecz najbardziej wskazane jest używanie ich na noc tak, by podczas snu zapewnić odpowiedni czas oddziaływania.

UWAGA!!!

  • Produkt do użytku zewnętrznego.
  • Unikać kontaktu z oczami.
  • Nie stosować na uszkodzona skórę, błony śluzowe oraz w okresie ciąży/karmienia piersią.

 

Składniki aktywne/1 plaster:
Grzyb Agaricus
Turmalin
Żeń-szeń syberyjski
Achyranthis radix
Platicodon grandiflorum
Ocet cyprysowy
Ocet bambusowy
Caragana sinica
Artemisia iwayomogi
Korzeń Paeoniae rubrae

Sposób użycia: z pomocą plastra przylepnego umieść wkład oczyszczający na podeszwie stopy. Plastry oczyszczające można stosować o każdej porze dnia (przez co najmniej 8 godzin), lecz najbardziej wskazane jest używanie ich na noc.

 

Źródło: CaliVita

Opakowanie: 12 plastrów

Zalecane: dla dorosłych, dla dzieci

Cena klubowa: 00.00 zł

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
Mega Zinc

Mega Zinc

Zapytaj o cenę
Ocean 21

Ocean 21

Zapytaj o cenę
Gummy Kids

Gummy Kids

Zapytaj o cenę
Super Mega 50

Super Mega 50

Zapytaj o cenę
Vein Protex

Vein Protex

Zapytaj o cenę