Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
» Regulamin

Regulamin

                                             Regulamin sklepu

  1. Zamówienia w sklepie internetowym można składać na stronie internetowej: lub listem e-mail na adres: sklep@suplementywitaminy.com lub telefonicznie pod numerem 601 373 023 .

2.Każde zamówienie ze sklepu przekazywane jest bezpośrednio do centralnego salonu sprzedaży Calivita Polska

3. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających kontakt potwierdzający przyjęcie i realizację zamówienia.

4. Dane podawane podczas rejestracji klienta są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom.

5. Zamówienia potwierdzane są telefonicznie lub e-mail w ciągu 24 godzin roboczych od chwili otrzymania.

6. Termin realizacji zamówienia wynosi  od 2 do 5 dni roboczych.

7. Towar dostarczany jest na koszt zamawiającego.

8. Zamówienie jest dostarczane przez Pocztę Polską lub DHL.

9. Sposób dostarczenia towaru wybiera zamawiający.

10. Zamawiający rozlicza się za zamówiony towar i koszty przesyłki przy jego odbiorze, dokonując tego bezpośrednio u doręczyciela pocztowego lub kuriera.

11. Wszystkie cenny w sklepie są cenami brutto. Ceny nie uwzględniają kosztów dostawy. Ceny podane na stronie sa cenami klubowymi z 33 % rabatem .

12. Klient zostaje powiadomiony e-meilem o przyjęciu zamowienia.

13. W przypadku gdyby przy odbiorze towaru opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia należy nie odbierać przesyłki dokonując jednocześnie w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej spisania protokołu reklamacyjnego. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

14. Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym są fabrycznie nowe oraz posiadają gwarancję producenta.

 15. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 601 373 023.

16. Wszystkie nazwy występujące na tej stronie są zastrzeżonymi znakami firmowymi bądź towarowymi ich właścicieli.

  17. Sklep suplementywitaminy.com. Zamówienia składane przez konsumentów Klubu CaliVita® International są traktowane jako zamówienie klubowicza.

18. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

19. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.

20. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami klubowymi, osoba zapisująca się do klubu Calivita dokonuje zakupu za min. 85 zł  kupuje kiedy chce i ile chce nie ma obowiązku zakupu. 

21. Numer PESEL lub numer klubowy – Numer PESEL jest niezbędny w celach identyfikacyjnych przy rejestracji klienta oraz jego zamówienia w firmie CaliVita Polska i pobieramy go jednorazowo. Numer klubowy rozpoczynający się od 048 jest nadawany przez CaliVita Polska również w celach identyfikacyjnych i wysyłany w formie karty członkowskiej razem z pierwszym zamówieniem.
 

Przejdź do strony głównej